Москалькова каже, що Вишинський просить про зустріч з нею

e 1091 перегляд 4b0
П'ятниця, 24 серпня 2018, 17:43

Підозрюваний у державній зраді керівник "РИА Новости Украина" Кирило Вишинський подав прохання про зустріч з уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою.

Про це йдеться в заяві Москалькової, яку цитує ТАСС.

"Зі слів адвоката журналіста я знаю, що 20 серпня Кирило Вишинський підготував прохання про організацію зустрічі зі мною, і 21 серпня документ був переданий слідчому. Хочеться вірити, що цього разу влада України дозволить Кирилу здійснити своє право на побачення з представником країни, громадянином якої він є", - зазначила омбудсмен РФ.

Москалькова додала, що раніше влада України відмовила їй у зустрічі з Вишинським, а також не допускає до нього російського консула.

21e
d20

При цьому російський омбудсмен висловила впевненість в абсолютній невинності журналіста.

"Для нас цілком очевидно, що Кирило не винний і постраждав за свою відданість свободі слова. Скоріш за все, справжньою причиною його арешту було бажання створити ситуацію, за якої можна було б поставити питання про обмін російського журналіста на засуджених громадян України", - вважає вона.

"Ми дивуємося: як могло статися, що в країні, яка не перший рік декларує прихильність "загальноєвропейським цінностям", виконан


powered by lun.ua