У Путіна розповіли, чому РФ перестала відправляти "гумконвої" на Донбас

Середа, 6 березня 2019, 12:01

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія продовжує надавати "гуманітарну допомогу" окупованому Донбасу, але робить це виходячи з "реальних потреб".

Про це він сказав журналістам, відповідаючи на питання, чому в 2019 році Росія не відправляла "гумпомощь" на Донбас, передає російський "Інтерфакс".

За його словами, це не означає, що практика відправок на окуповані території України "гумконвоїв" перервана, просто "відбувається оцінка потреб".

Він додав, що відповідні рішення про їхнє постачання приймаються в залежності від того, яка "допомога" потрібно Донбасу.

"Тут немає ніяких системних чи інших змін в підходах", - заявив прес-секретар Путіна.

Повідомляється, що 84-й за рахунком "гумконвой" з Росії на окупований Донбас був відправлений 20 грудня 2018 року загальною вагою вантажу 310 тонн, куди нібито увійшли дитячі продуктові набори, товари медичного призначення, новорічні подарунки.

Росія доставляє "гуманітарну допомогу" на Донбас з порушенням міжнародних норм. Українська сторона і світове співтовариство вважають, що таким чином Кремль передає бойовикам зброю та іншу допомогу.powered by lun.ua