Динамо програло Челсі в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

Четвер, 7 березня 2019, 23:42

Київське Динамо в матчі з лондонським Челсі пропустили три м'ячі, не забивши жодного.

Про це пише football.ua

Київське Динамо в 1/8 фіналу Ліги Європи отримало одного з найважчих супротивників - лондонський Челсі. Минулої стадії команда Мауріціо Сарри пройшла шведський Мальме.

Кияни, у свою чергу, не без труднощів залишили за бортом турніру грецький Олімпіакос. "Сині", очікувано, виставили не найсильніший склад на матч Ліги Європи, а з кадрових моментів Динамо можна відзначити вихід Буяльського на позиції Вербича.

З перших хвилин "пенсіонери" заволоділи ігровою ініціативою і чинили серйозний тиск на лівий фланг оборони противника, де захищався молодий Миколенко. Втім, все передачі з флангу були перехоплені. Підопічні Олександра Хацкевича не могли відсунути гру від своїх воріт або провести хоча б зрозумілий контрвипад.

Перший же небезпечний момент закінчився взяттям воріт - Олів'є Жиру п'ятою відпасував на Педро у штрафному майданчику, а той в ближньому бою переграв Бойко. 1:0. Через кілька хвилин іспанець міг оформити дубль, але в цей раз Бойко показав відмінну реакцію. Денису в першому таймі ще двічі доводилося виручати свою команду в дуже непростих епізодах, але страж воріт впорався, тому відпочивати команди пішли за мінімальної переваги Челсі в рахунку.

Друга половина гри розпочалася в досить розміреному темпі. Підопічні Олександра Хацкевича намагалися закріпитися у чужій штрафній площі, але м'яч довго не тримався в їх ногах. Під кінець години гри Мауріціо Саррі провів подвійну заміну, а через пару хвилин господарі заробили небезпечний штрафний удар. За його виконання взявся Вілліан - бразилець акуратно перекинув стінку і не залишив шансів Денису Бойко.

За двадцять хвилин до кінця у Динамо на полі з'явився Сідклей. Бразилець відчутно додав якості атакам Динамо, але партнери не надавали йому належної підтримки.

Гості в кінці матчу кинулися в атаку великими силами, адже один гол міг істотно підвищити їхні шанси на вихід в наступну стадію. Проте, голом відзначилися лондонці - Лофтус-Чик відгукнувся на передачу Педро і скинув м'яч на Хадсона-Одоі, який не залишив шансів Бойку. 3:0.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Челсі, яка практично не залишає шансів Динамо на вихід в 1/4.

01:10
Центр дослідження енергетики: Україна використовує 12 ГВт електрогенерації, 8 з них просить у сусідів