Зеленський сказав, коли звільниться Богдан

Четвер, 10 жовтня 2019, 20:11
"1+1"

Президент Володимир Зеленський звільнить голову Офіса президента Андрія Богдана, якщо журналісти доведуть, що він порушив закон.

Джерело: спілкування глави держави з журналістами на фудмаркеті в Києві

Пряма мова: "Доведіть, покажіть. Та він сам звільниться, якщо він порушує закон...

Нам треба з вами визначитись, за яким принципом ми звільняємо людей. Чи досвід, чи щось він робить, коли у нього є вільний час. 

Я розумію, для мого іміджу це не дуже гарно. Але я хочу вам сказати, що він у нашій команді і не був на роботі. 

Я навіть не знаю людей, з якими вони там (у Сен-Тропе – ред.) ходили. Мені здається це дуже странно, що президент каже "слухай, як ти там відпочиваєш?". Це його імідж.

Є багато людей, які дійсно з класним іміджем, і деякі з них стали губернаторами. Але я не можу поки що добитись від них результату...

Я хотів би брати людину, якщо вона не порушує закон, якщо вона дійсно знає свою справу і виконує її. Я хотів би, щоб такі люди були поруч зі мною…

Я вам більше скажу: йому дуже складно. Тому що на нього йде вплив починаючи з пана Коломойського, що він з ним, що він вирішує його якісь проблеми.

Доказів ніяких немає, не було, але пан Богдан був повністю обруднений цим питанням. Хоча був адвокат.

Це його бувше життя. Зараз він працює на державу.

Читайте також: Андрій Богдан: Я сказав Зеленському, "Розумієш, що фільмом "Слуга народу" ти дав людям надію?"

Нагадаємо:

  • Богдан і київський забудовник Андрій Вавриш провели три дні і День Незалежності зокрема у Франції, на весіллі "смотрящего" за Мін'юстом Андрія Довбенко і Анни Огренчук. Гості відпочивали на приватній яхті.
  • На публікацію журналістів про його відпочинок Богдан заявив, що у вільний від роботи час "їде, куди хоче".
  • Богдан був юристом олігарха Ігоря Коломойського і радником Зеленського під час передвиборної кампанії. Призупинив адвокатську діяльність, коли очолив Адміністрацію президента.
  • Журналісти та громадські активісти стверджували, що Богдан не може протягом 10 років працювати на держслужбі до жовтня 2024 року. Він потрапляє під обмеження, бо двічі обіймав посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики за часів президентства Віктора Януковича.
  • Сам Богдан вважає, що він "абсолютно несправедливо" потрапив під закон про люстрацію.
  • Богдан також розповідав, що екс-заступник голови Адміністрації президента Вікторова Януковича Андрій Портнов – його багаторічний друг, а 80% сьогоднішнього політикуму – його колишні клієнти.

Українська правда
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.