Зеленський звільнив Лероса, який виступив проти Єрмака

75764 перегляди
П'ятниця, 20 березня 2020, 15:20

Президент Володимир Зеленський звільнив нардепа "Слуги народу" Гео Лероса з посади свого позаштатного радника.

Джерело: указ президента №100

Дослівно: "Увільнити Лероса Гео Багратовича від виконання обов’язків радника президента України (поза штатом)".

Деталі: Відомо, що Лерос один із нардепів "СН", який виступив проти ініціативи глави офісу президента Андрія Єрмака щодо створення консультативної ради в ТКГ за участі представників ОРДЛО.

Сам Лерос уже відреагував на звільнення у FB. Він написав: "Бачу, що Єрмак уже прочитав моє інтерв'ю". Йдеться про інтерв'ю "Цензор.нет", де Лерос заявив, що категорично виступає проти ідеї створення спільної з ОРДЛО ради. За його словами, коли він вперше почув про цю ініціативу, то подумав, що це фейк.

Крім того нардеп, один із тих, хто підписався під зверненням до секретаря РНБО Олексія Данілова із закликом звільнити Сергія Сивохо з посади радника.

Сивохо намагався презентувати у столиці  проєкт "платформи примирення".

За інформацією УП, у "Слузі народу" може утворитися нова проєвропейська ліберальна група, яка буде виступати за Евросоюз та проти здачі України. До членів групи записують і Лероса.

Неформальне лідерство у цій групі поки належить Микиті Потураєву і Олександру Ткаченку. Наразі депутатська група працює над формалізацією свого об'єднання.

У ЗМІ навіть публікували декларацію нардепів, які готуються виокремитися та створити демократичну платформу у складі фракції "СН".

Детальніше читайте у статті УП: Фракція напіврозпаду. Хто і чому у "Слузі народу" влаштував "мінський  демарш" Єрмаку

Зеленський підіграє агресору. Що означає створення спільного органу з бойовиками

Діалог на умовах Кремля: що стоїть за "мирним планом" Єрмака для Донбасу

Передісторія: 

  • 13 березня глава ОП Андрій Єрмак заявив, що на останній зустрічі у Мінську сторони домовилися створити спільну платформу з представниками окремих районів Донецької і Луганської областей, які не контролюються урядом України.
  • Частина нардепів фракції "Слуга народу" виступила проти створення консультативної ради в ТКГ за участі представників ОРДЛО.
  • 14 березня було відомо, що заяву підписали понад 60 нардепів СН, однак згодом деякі парламентарі (7 депутатів – УП) відкликали заяву. Лероса серед них не було. Заява досі висить на його сторінці у Facebook.
  • Інша частина фракції 14 березня виступила із заявою на підтримку створення консультативної ради в ТКГ разом із представниками ОРДЛО.
  • При цьому глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, що багато членів фракції, які виступали проти створення консультативної ради в ТКГ, змінили свою думку після зустрічі з Єрмаком.

Українська правда


powered by lun.ua