Справа Шеремета: в МВС запевняють, що не змінювали маршрут підозрюваних

Вівторок, 2 червня 2020, 19:46

У Національній поліції наголошують, що маршрут руху підозрюваних у справі вбивства Шеремета не змінений, хоча про це раніше повідомляли ЗМІ.

Джерело: пресслужба МВС

Деталі: У відомстві зазначають, що для проведення експертних досліджень слідство використовувало декілька відеофайлів, вилучених за маршрутом руху підозрюваних Антоненка та Кузьменко, у тому числі відео з фасаду приміщень Київського університету імені Бориса Грінченка, розташованого по вул. Бульварно-Кудрявська, буд. 18/2.

Правоохоронці розповідають, що у матеріалах кримінального провадження подається схема руху підозрюваних від автомобіля до вул. Бульварно-Кудрявської, 18/2 – саме там востаннє фігурантів зафіксувала камера відеоспостереження.

На тій схемі, пояснюють в МВС, чітко зображено, що після закладення вибухівки підозрювані провулком Чеховським вийшли на вулицю Бульварно-Кудрявську, звідки й повернули у квартал між вулицями Бульварно-Кудрявська та Олеся Гончара.

Водночас у поліції зазначають, що у кварталі, куди звернули фігуранти, за адресою: вул. Олеся Гончара, 28Б розташована квартира, якою користувався підозрюваний Андрій Антоненко. Він особисто підтвердив це під час допиту.

Дослівно: "Слід також зауважити, що в попередніх підозрах маршрут руху до і після закладення вибухівки не фігурував – його було додано до тексту підозр за погодженням із процесуальним керівником у кримінальному провадженні".

Що було раніше: ЗМІ повідомляли, що слідчі національної поліції, які розслідують вбивство Павла Шеремета, змінили маршрут чоловіка та жінки, які підкладали вибухівку під авто журналіста Павла Шермета, щоб версія поліції виглядала переконливою.

Українська правда


powered by lun.ua