27 липня 2005

Публікації
Новини
20:56
Пінчук організовує мітинги на НЗФ. Працівники відмовляються
Працівники "Нікопольський завод феросплавів" обурені ситуацією, яка будоражить підприємство з травня 2005 року і заявляють, що втомилися від постійних мітингів, в яких їх
20:18
Ющенко ліквідував депутатів-сумісників
Президент України Віктор Ющенко підписав закон, яким регулюється проблема депутатів-сумісників.
20:04
Син Ющенка порозмовляв з Луценком
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив, що мав розмову із сином президента Андрієм Ющенком.
18:38
Лукашенко поговорив з Путіним і вирішив обійтися без України
Білорусь вивчає можливість переорієнтації потоку своїх вантажів з портів України і країн Балтії в порти Калінінграда Росії.
17:54
Матвієнко пообіцяв Червоненку ящик коньяку
Голова Ради міністрів АРК Анатолій Матвієнко пообіцяв міністру транспорту та зв'язку України Євгену Червоненку ящик кримського коньяку, якщо на півострові побудують трасу "Формули-1".
17:34
Безсмертний ще не порахував, скільки коштуватиме його реформа
Остаточна вартість адміністративно-територіальної реформи ще не визначена
17:26
Тимошенко придумала магазини для бідних киян
У вересні в Україні з'являться "соціальні магазини" для малозабезпечених громадян.
17:22
Заборгованість із зарплат в Україні зросла до мільярда гривень
Загальна заборгованість із заробітної плати в Україні на 1 липня 2005 року становила 1 млрд. 341,3 млн. грн., повідомляє Державний комітет статистики України.
16:49
Ахметова захистили від німецької преси
Капітан донецького "Шахтаря" Анатолій Тимощук заперечує, що президент ФК "Шахтар" Ринат Ахметов, розлючений нещодавньою поразкою свого клубу, бейсбольною битою крушив авто футболістів.
16:36
Піскун заважає працювати податківцям через родичів свого заступника?
Ніякі кадрові інтереси й родинні зв'язки Генеральної прокуратури в Державній податковій адміністрації не перешкодять керівництву податкової позбуватися від кадрів, замішаних у
16:04
Тимошенко підібралась до ще одного заводу Пінчука
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко доручила вирішити питання про зняття введеної судом заборони на приватизацію ВАТ "Росава", а також відмінити створення господарських товариств на базі ВАТ
16:01
Томенко заборонить рекламу алкоголю і тютюну
Віце-прем’єр з гуманітарних питань Микола Томенко поставив перед членами Ради з питань реклами завдання, щоб з 1 січня 2006 року реклама алкоголю і тютюну "зникла з вулиць Ураїни".
14:57
Катеринчук показав, як важко у податківців з кадрами
Заява про можливу відставку першого заступника голови Державної податкової адміністрації Миколи Катеринчука в знак незгоди з кадровою політикою керівництва
14:21
Британська газета: Через екстравагантну поведінку сина, Ющенко має захищатися
Президент Віктор Ющенко через 6 місяців після приходу у владу, обіцяючи викорінити кумівство, корупцію й нерівність, змушений вдатися до оборони через екстравагантну
13:44
Депутати подають запити із сфальсифікованими фактами?
Факти, викладені у 1524 депутатських зверненнях та запитах, що надійшли до МВС протягом першого півріччя, повністю підтвердилися лише у 46 випадках
13:00
СДПУ(о) заявляє, як "психоемоційно" затиснули соратника
СДПУ(о) заявляє про навмисне затягування розгляду у суді справи екс-губернатора Закарпаття Івана Різака.
12:58
Лазаренка знову розглядає суд. Йому пророкують 10 років
У середу у федеральному окружному суді Сан-Франциско відбудеться засідання у справі колишнього прем'єр-міністра України Павла Лазаренка.
12:25
Турчинов взявся за справу Могилевича і "Росукренерго"
Голова СБУ заявив про розслідування зв'язку організованих злочинних угруповань з контролем над постачаннями природного газу з Туркменістану в Європу.
12:14
Ющенко призначив Тимошенко головною за День незалежності
Президент України Віктор Ющенко підписав розпорядження про створення організаційного комітету з підготовки й святкування 14-й річниці незалежності України й затвердив його
11:17
ЮЩЕНКА В ГРУЗІЇ ЗБИРАЛИСЯ ВБИТИ? Грузини це спростовують
Президент Віктор Ющенко відклав свій візит до Грузії через наявну інформацію про терористичний акт, який готується проти нього.
11:09
Ющенко дав Луценку, Піскуну і Турчинову два місяці
На зустрічі з керівниками силових відомств президент Віктор Ющенко розкритикував роботу правоохоронних органів і пригрозив їм кадровими змінами, якщо до осені ситуація не зміниться.
11:06
Кваснєвський знову закликав ЄС та НАТО запросити Україну в дім
Президент Польщі Олександр Кваснєвський закликав країни-члени Європейського Союзу та НАТО посприяти Україні зі вступом до цих організацій.
10:43
Ющенко ледь не викинув телефон його сина
Син президента Віктора Ющенка Андрій повідомив, що розмова з батьком після публікацій на "Українській правді" була досить жорсткою.