Балога вважає, що Януковичу не вдасться знайти "цапа відбувайла"

1 перегляд
П'ятниця, 8 жовтня 2010, 19:52
Україні необхідна змішана система виборів.

Таку думку озвучив лідер "Єдиного центру" Віктор Балога, виступаючи у Рівному на партійному зібранні кандидатів у депутати місцевих органів влади.

Коментуючи на прохання журналістів заяву президента про можливе повернення до змішаної системи виборів, Балога сказав, що потрібно покінчити з практикою переписування виборчих правил під забаганки тієї чи іншої політичної сили, яка приходить до влади.

Однак зазначив, що змішана система виборів країні необхідна.

"Тоді люди делегуватимуть мандат своєї довіри адресно, чітко розуміючи, кого вони обирають і що цей політик здатен зробити в конкретному регіоні", - цитує Балогу його прес-служба.

"Виборці мають знати своїх обранців в обличчя, тоді і з'явиться надія, що влада повернеться обличчям до людей", - уточнив лідер "Єдиного центру".

За словами політика, нова-стара Конституція забирає у президента можливості перекладати вину за поганий стан справ на непрацюючий парламент, неефективний уряд чи некомпетентних чиновників.

"Президент може бути як автором усіх перемог, так і єдиним винуватцем невдач. Адже концентрація влади в одних руках означає одночасно концентрацію відповідальності", - вважає Балога.

Аналізуючи перебіг виборчих перегонів, лідер "Єдиного центру" констатував, що регіональні організації партії загалом впоралися із поставленими завданнями.

"На мою думку, за кількістю кандидатів партія може гідно суперничати з будь-якою політичною силою, зокрема, і з правлячою партією. Звісно, Партія Регіонів є нашим головним конкурентом", - заявив він.

"Залежно від регіонів, з нами також серйозно суперничають "Батьківщина", "Сильна Україна", "Фронт змін", "Свобода". Інші партії, судячи з усього, не здатні створити нам якусь серйозну конкуренцію", - вважає Балога.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua