"Регіонал" не зрозумів, чи хоче опозиція декриміналізувати Тимошенко

4 перегляди
Субота, 8 жовтня 2011, 16:45

До другого читання законопроекту щодо гуманізації економічних злочинів опозиція може внести свої поправки.

Таку думку висловив представник президента в парламенті, "регіонал" Юрій Мірошниченко в коментарі Gazeta.ua.

"Але не виключаю, що цього і не буде. Тому що заяви з боку опозиції були суперечливі", - зазначив він.

"Я чув, що ніякі зміни "БЮТ-Батьківщина" не підтримає, що вони вважають: має бути лише виправдальний вирок (у справі Тимошенко), і на компроміси в цьому плані вони йти не готові", - сказав депутат.

"Вони критикували законопроекти, пов'язані із амністією, але потім за них голосували. Якою буде їхня політична поведінка, ми побачимо на наступному тижні під час проходження законопроекту між першим і другим читанням", - зазначив Мірошниченко.

"Якщо будуть внесені поправки, значить їх політична воля полягає в тому, щоб принаймні піднімати це питання, якщо ні – тоді вони не вважають це за потрібне", - додав політик.

Депутат наголосив, що президент включив до тексту законопроекту все, що вважав за необхідне, і не буде втручатися в роботу Верховної Ради. За його словами, Партія регіонів не розглядає такий підхід, коли для конкретної людини ухвалюється окремий закон.

Коментуючи заяви представників опозиції про те, що Янукович впливає на Печерський суд, Мірошниченко зауважив: "У нас в країні є свобода слова і свобода думки. Я вважаю заслугою президента, що він дозволяє критикувати себе і ставиться до цього терпимо. Навіть такі різкі заяви не супроводжує правовими реакціями. Я маю на увазі, що дехто міг подати до суду".

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла президентський законопроект про декриміналізацію економічних злочинів у першому читанні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua