Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Луценка викрали листівку з портретом Януковича

Середа, 4 квітня 2012, 19:20

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка обікрали, коли він спілкувався з делегатами ПАРЕ.

Про це розповіла керівник прес-служби політичної партії "Народна Самооборона" Лариса Сарган, яку цитує Gazeta.ua.

Із камери засудженого екс-міністра зникла листівка з зображенням президента Віктора Януковича й написом "Широка страна моя родная Много в ней лесов, полей и рек. Я другой такой страны не знаю Президент которой бывший зек".

 

"Ця листівка була в нього ще з того часу, коли за неї заарештували студентів у Херсоні. Уже наступного дня після того, як ця інформація з'явилася в інтернеті, я йому її передала", - розповіла прес-аташе Луценка.

"Коли його перевели в нову камеру, він повісив листівку на стенді за склом, де висить інструкція Правил протипожежної безпеки, правил поводження в камері тощо. Потім, під час візиту делегації ПАРЕ його кілька разів виводили, фотографували. Коли повернувся після зустрічі з делегатами, то листівки вже не було", - додала вона.

Як відомо, через цю листівку міліція на початку березня затримала двох студентів херсонського вишу. Вони розклеювали "портрети" Януковича з відповідним текстом на вулицях міста.

27 березня київські студенти підтримали своїх херсонських колег, розповсюдивши антипрезидентські листівки поблизу метро "Університет".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: