Попов обіцяє, що "Гостиний двір" не змінять

П'ятниця, 1 червня 2012, 22:36

Цільове призначення "Гостиного двору" в Києві змінено не буде.

Про це заявив глава Київської адміністрації Олександр Попов в ефірі Шустер Live.

"Укрекспертиза" - підприємство, яке 40 років працює в Києві, як мінімум 40 років, 15 років має свій офіс на території цього об’єкту. "Укрекспертиза" вийшла з ініціативою зробити ремонт цього об’єкту, тому що він знаходиться в аварійному стані", - розповів він.

"І ні власник не змінить архітектурного виду цього проекту, цього не передбачається. Більш того, ви сказали про торгово-розважальний центр, призначення цього об’єкту, згідно з проектом не змінюється", - запевнив глава адміністрації.

Попов також уточнив, що "Гостиний двір" знаходиться в зоні Київського метрополітену, і тому його реконструкція конче необхідна.

Як відомо, приміщення "Гостиного двору" перебуває у державній власності, однак на підставі договору оренди передано у користування одному з підприємств, який запланував провести масштабний ремонт.

Кілька днів по тому до ГУМВС України в Києві з КМДА надійшло повідомлення щодо проведення представниками однієї з громадських організацій безстрокової акції на захист від забудови "Гостиного двору".

Вночі 1 червня близько 30 спортсменів напали на захисників Гостинного двору в Києві.

Українська правдаpowered by lun.ua