У МВС Польщі визнали, що погано охороняли свого президента у Луцьку

Вівторок, 6 серпня 2013, 19:52

Міністерство внутрішніх справ Польщі визнає свої помилки в організації безпеки президента Броніслава Коморовського під час візиту в Луцьк 14 липня для участі в молебні з нагоди 70-ї річниці Волинської трагедії.

Про це повідомила прес-служба МВС Польщі.

6 серпня польське Бюро із захисту уряду надало МВС доповідь щодо інциденту, що стався в Луцьку, коли хлопець роздавив яйце об плече Коморовського.

"Під час розслідування були вивчені всі процедури, які використовуються для захисту високопоставлених людей у країні. У доповіді зазначається, що під час підготовки й здійснення деяких процедур (для організації безпеки) були допущені помилки", - йдеться у заяві.

"Під керівництвом Міністерства внутрішніх справ Бюро із захисту уряду вже приступило до розробки програми... яка спрямована на подолання таких інцидентів у майбутньому", - зазначається у повідомленні.

Водночас не уточнюється, які саме процедури в сфері безпеки були помилковими.

Як відомо, раніше МВС Польщі підкреслювало недостатнє дотримання захисних заходів українськими колегами під час візиту Коморовського в Луцьк 14 липня для участі в заходах у зв'язку з 70-ю річницею Волинської трагедії.

Винуватець "яєчного" скандалу отримав рік обмеження волі з іспитовим терміном один рік.

Українські новиниpowered by lun.ua