Яценюк почув, що Путін змінив "батога на пряника"

Вівторок, 8 жовтня 2013, 13:29

В опозиції вважають, що Росія змінила тактику щодо України "з батога на пряник" напередодні підписання угоди про асоціацію із ЄС.

Таку думку озвучив журналістам глава фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, коментуючи заяву президента Росії Володимира Путіна про те, що підписання угоди не вплине на політичні відносини країн.

"Вони півроку розстрілювали Україну з усієї зброї, яка є в арсеналі Російської Федерації, починаючи з економічної ситуації і закінчуючи політичним тиском, зрозуміли, що ми встояли і зараз вони замість батога витягнули пряник", - уточнив він.

На переконання Яценюка, після підписання угоди тиск Росії на Україну продовжиться, а тому єдиним виходом для нашої держави є переорієнтування економіки на інші ринки.

"Треба дивитися не на заяви, а на реальні дії. А реальні дії, на превеликий жаль, залишаються ті самі - Росія тисне на Україну з метою затягнути до Митного союзу. Змінена тактика - це тимчасово, і ми повинні бути до цього готові", - зазначив депутат.

"Якщо нашим російським партнерам так не подобається українська продукція, то ми будемо шукати інші ринки", - підсумував політик.

Українська правда

Усі новини...