У МВС кажуть, що в Сашка Білого вилучили пістолет даішника

П'ятниця, 4 квітня 2014, 13:18

Радник глави МВС Віктор Чалаван стверджує, що у загиблого лідера західноукраїнського "Правого сектора" Олександра Музичка було вилучено пістолет, який під час розбійного нападу відібрали у працівника тернопільської ДАІ.

Про це Чалаван сказав на засіданні Тимчасової слідчої комісії парламенту з розслідування обставин загибелі Музичка, передає УНІАН.

"У Музичка вилучено пістолет системи Макарова. Цей пістолет був добутий в ході нападу, я не говорю, що цей напад був здійснений Музичком, але пістолет був отриманий в ході нападу на працівників ДАІ у Тернопільській області", - сказав він.

Чалаван додав, що при розслідуванні іншої кримінальної справи працівник ДАІ дав свідчення і заявив, що цим нападом керував саме Олександр Музичко.

Також радник міністра повідомив, що ще один пістолет, який також відібрали у працівників ДАІ під час розбійного нападу, знайшли в охоронця Музичка.

"В охоронця Музичка, громадянина Ватави вилучено пістолет, який за вказаних обставин викрадено у працівників ДАІ УМВС у Закарпатській області", - сказав Чалаван.

У свою чергу на засіданні ТСК представник "Правого сектору" Олег Однороженко зазначив, що працівники внутрішніх справ зробили все для того, щоб знищити Музичка.

Він стверджує, що працівники міліції спеціально обрали день і місце, щоб не затримати, а "ліквідувати Музичка".

Він також розкритикував посилання Чалавана на запит народного депутата Геннадія Москаля, в якому йдеться про безчинства Музичка.

Однороженко наголосив, що депутатський запит не є доказовою базою, він може бути використаний тільки у вигляді свідчень.

"Я можу вам, як свідок, і буду давати ці свідчення, підтвердити, що за тиждень то того, як було вбито Олександра Музичка, ніхто інший як Геннадій Москаль, як мені сказав Олександр Музичко за два дні своєї загибелі, дзвонив йому по телефону й погрожував розправою, точніше убивством", - заявив Однороженко.

Він вкотре наголосив, що даватиме свідчення у справі про загибель Музичка.

Як відомо, скандально відомий активіст "Правого сектору" Сашко Білий був застрелений 25 березня при спробі його затримання силовиками в Рівному.

"Правий сектор" вважає, що це було зроблено за вказівкою чи за потурання Авакова, і вимагає його відставки з посади голови МВС.

Службове розслідування МВС встановило, що Музичко чинив опір при затриманні і сам влучив у себе.