Самопризначена "влада" Криму: заяви Порошенка - маячня

14 переглядів
Субота, 7 червня 2014, 18:25

Голова парламенту самопроголошеної республіки Крим Володимир Константинов назвав "маячнею" заяву президента України Петра Порошенка про те, що Крим був, є і буде українським.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної ради Криму, повідомляє ВВС Україна.

"Неадекватність цієї влади була очевидна з перших днів її існування. Зараз такі заяви більше схожі на фантастичну маячню. Раз він (Порошенко) говорить так, то хай говорить, якщо йому так сказали господарі", - заявив Константинов.

У свою чергу призначений Кремлем прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов заявив, що заяви Порошенка про те, що півострів належить Україні є безпідставними.

"Крим пішов безповоротно, повернувся на батьківщину і іншого шляху не буде. Нехай Порошенко питає думку населення Криму, яка є загальновідомою і особливо проявилася на "референдумі", - заявив Аксьонов, пишуть "Українські новини".

Також він заявив, що що кар'єра Порошенко буде недовгою.

"Ті принципи, які він проповідує, ні до чого доброго не приведуть. Україна і так перебуває на кордоні колапсу, а пропозицій з врегулювання кризи на Донбасі, з припинення вогню, з децентралізації влади, надання особливого статусу російській мові не тільки для Донецька і Луганська, а й для Харкова, Миколаєва та інших міст і областей, які позиціонують себе, як російськомовні - ні", - вважає Аксьонов.

Як відомо, 7 червня під час промови на інавгурації Петро Порошенко заявив, що Крим був, є і буде українським  і повідомив, що напередодні заявив про це Володимиру Путіну.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua