У Первомайську остаточно визначились з переможцем виборів

8 переглядів
Вівторок, 4 листопада 2014, 13:45

Боротьба на окрузі №132 між Аркадієм Корнацьким та Василем Капациною завершена, перерахунку голосів не буде.

Таким є рішення Одеського адміністративного апеляційного суду, у який звернувся Капацина, повідомляє Олександр Черненко.

"Не вдаючись в подробиці судових перепетій, скажу лише, що вчора Одеський апеляційний суд поставив крапку в цьому питанні. Тепер ніщо не заважає ЦВК оголосити Корнацького обраним депутатом", - повідомив Черненко.

Довірена особа Корнацього Сергій Рахманов повідомив, що "Одеський адміністративний апеляційний суд поставив крапку у спробах затягнути оголошення результатів виборів на 132 окрузі Миколаївщини".

"Своєю постановою суд задовольнив апеляцію довірених осіб кандидата в народні депутати Аркадія Корнацького і скасував постанову Миколаївського адміністративного апеляційного суду від 31.10.14 щодо зобов’язання 132 ОВК розглянути заяву довіреної особи кандидата в народні депутати Капацини Ніколенка про перерахунок голосів на 10 виборчих дільницях округу", - сказав Рохманов.

За його словами, суд також встановив відсутність будь-яких правових підстав для перерахунку голосів.

"Це рішення Одеського адміністративного апеляційного суду означає, що перерахунку голосів на 132 окрузі не буде і воно є остаточним", - наголосив він.

За результатом підрахунку голосів перемогу на 132 окрузі здобув Аркадій Корнацький.

Після підрахунку 100% протоколів із дільниць, відповідно до якого Корнацький переміг, кандидат у народні депутати Василь Капацина, що посів друге місце, почав тиснути на членів 132 ОВК та погрожувати голові комісії.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua