Чубаров отримав повістку з Криму поштою

Середа, 3 червня 2015, 17:57

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров отримав з Криму поштою повістку про виклик до суду на 25 травня.

Про це депутат написав у своєму Facebook в середу.

 Фото з ФБ Чубарова. для збільшення клікнути


За його словами, повістка прийшла 2 червня рекомендованим листом. Чубарова викликають "в якості свідка" до судді Київського районного суду м Сімферополя.

При цьому, дата виклику вказана 25 травня 2015.

Згідно з цим папірцем, депутат мав прибути до "судді Київського районного суду м Сімферополя Віктора Можелянского, судді - зрадника, який добровільно посів місце в лавах російських карателів в окупованому Криму", відзначає Чубаров.

За його словами, саме цей суддя в травні 2015 засудив Олександра Костенка, учасника Євромайдану, до 4 років і 2 місяців позбавлення волі у виправній колонії загального режиму, звинувативши його в "нападі на бійців "Беркута" в ході подій на Майдані в Києві".

 "Отже, всього лише за один рік маю на особистому наборі від окупаційної влади Криму: два попередження про екстремістську діяльність, одне повідомлення про заборону в'їзду на "територію Російської Федерації" строком на 5 років, офіційне повідомлення "прокурора Няші" через ЗМІ про порушення щодо мене кримінальної справи за "заклики і дії, що несуть загрозу територіальній цілісності Росії" з подальшим оголошенням в міжнародний розшук і виклик в "суд" в якості "свідка", - пише Чубаров.

"Упевнений, що настане день, коли ми всі, включаючи "прокурора Няшу", "суддю - перевертня Можелянского Віктора", а також інших завзятих прислужників російських окупантів в Криму зустрінемося", додає він.

Чубаров висловив думку, що "юристам", які зрадили свою Батьківщину і відступили від присяги, не вдасться уникнути справедливого покарання за зраду і злочини, які вони зараз скоюють.

Як відомо в ФСБ РФ заявляли, що завели на Чубарова кримінальну справу із мотивацією "публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії".

powered by lun.ua