ООН допоможе в організації пропускного режиму в зону АТО - Донецька ОДА

Четвер, 9 липня 2015, 03:38

Представники Програми розвитку ООН сприятимуть у вирішенні питання оптимальної організації пропускного режиму в зоні АТО на Донбасі, звернувшись з цього приводу до Міжнародної організації з міграції.

Про це директор ПРООН в Україні Ян Томас Хіемстр заявив в ході зустрічі з першим заступником керівника Донецької ОДА Євгеном Вілінським і замглави ОДА Віктором Андрусівим та іншими посадовими особами, передає прес-служба облдержадміністрації.

Також Програма ПРООН спрямована на допомогу переселенцям і надання їм психологічної підтримки. Багато уваги приділяється допомозі у знешкодженні замінованих територій.

"Ще одним пріоритетним напрямком в нашій програмі є співпраця зі ЗМІ. Ми плануємо надавати їм інформацію, перевірені факти для того, щоб населення отримувало об'єктивну інформацію", - заявив голова з питань співпраці Представництва ЄС в Україні.

Учасники міжнародної делегації підкреслили, що приділяють велику увагу питанню децентралізації влади та реформі правоохоронних органів України, вважаючи, що Донецька область може стати зразком у цьому питанні для всієї країни.

Учасники зустрічі також обговорили питання реформи правоохоронних органів, криміногенну ситуацію на підконтрольних Україні територіях.

Вілінський наголосив, що реформування в цій сфері, в першу чергу, потрібно проводити в Донецькій області.

"Звичайно, це потрібно всій Україні, але провести реформи в Донбасі було б доречніше. Якщо ми отримаємо позитивний результат в безпосередній близькості від зони проведення АТО, значить реформа проведена успішно", - заявив він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua