Коаліція може призначити вибори в Маріуполі за 6 днів до їх проведення

Вівторок, 3 листопада 2015, 10:50

Перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко прогнозує, що до 9 листопада рада коаліції узгодить питання проведення місцевих виборів у Маріуполі і Красноармійську.

Про це він сказав журналістам, передають Українські новини.

"Ми вчора обговорили це питання на зустрічі президента з радою коаліції. Є бачення ... що все-таки вибори в Маріуполі мають відбутися. Є деякі юридичні колізії ... Тривають консультації, і на цьому тижні, сподіваюся, ми вийдемо на якесь рішення, яке дозволить провести вибори в Маріуполі ", - сказав він.

Кононенко підкреслив, що позиція фракцій "Об'єднання" Самопоміч" та "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" полягає в тому, що вибори мають відбутися, при цьому вони не підтримують їх проведення 15 листопада, а виступають за призначення нових виборів.

На думку Кононенка, це порушення Конституції, оскільки факту зірваних місцевих виборів немає і немає причин призначати нові місцеві вибори.

Як повідомлялося, США сподіваються на проведення 15 листопада місцеві виборів в Маріуполі й інших населених пунктах, де вибори не відбулися.

Комітет виборців України виступає проти проведення 15 листопада місцевих виборів в Маріуполі.

Громадянська мережа "Опора" не вважає за можливе проведення місцевих виборів в Маріуполі і Красноармійську 15 листопада без усунення причин їх зриву 25 жовтня.

Фракція БПП виступає за проведення місцевих виборів в Маріуполі і Красноармійську 15 листопада.