Автомобільні затори утворилися тільки на Одещині

Субота, 7 січня 2017, 22:34

На Одещині залишаються автомобільні затори поблизу с. Степове Роздільнянського району (до 20 автомобілів), с. Розкішне Білгород-Дністровського району (до 40 автомобілів), с. Семенівка Білгород-Дністровського району (3 пасажирських автобуси з Молдови).

Про це повідомляє прес-служба ДСНС станом на 21 годину.

Автомобілі та автобуси, що перебували в заторі на ділянці Кринички - Холмське деблоковано, їх водіїв та пасажирів розміщено в дитячому садку с. Кринички – 50 чол.,  в школі  с. Кринички – 20 чол., в школі с. Холмське - 90 чол.

До пункту обігріву на базі школи  в с. Холмське о 20:20 прибула колона автотехніки в складі 3-х автомобілів КРАЗ (Прикордонної служби), пересувного пункту обігріву на базі ГАЗ-66 з польовою кухнею (ГУ ДСНС України в Одеській області) та автомобіля ГАЗ-66 (обленерго) та доставлені продукти харчування із розрахунку на 200 осіб, теплі речі та ПММ для автотранспорту.

Також ліквідовані затори поблизу с. Єреміївка та с. Роздільне Роздільнянського району, поблизу с. Шевченкове та с. Червоний Яр Кілійського району, поблизу с. Спаське Татарбунарського р-ну, поблизу с. Розкішне Б-Дністровського району, поблизу с. Щербанка Роздільнянського р-ну, поблизу с. Софіївка Миколаївського р-ну, поблизу с. Маяки Біляївського р-ну, між населеними пунктами Шевченкове та Мирне Кілійського району.

На решті території України заторів на автошляхах не виникло. Людей, які отримали обмороження під час заторів, немає.

Підрозділами ДСНС витягнуто з обочин та кюветів на дорогу 469 автомобілів (за добу 126), в яких перебувало 1 тис. 29 осіб (за добу 362).

Українська правдаpowered by lun.ua