Путіну обмін заручниками піде на користь перед виборами - Кучма

П'ятниця, 2 лютого 2018, 15:46

Представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявив, що напередодні президентських виборів у Росії обмін утримуваних осіб був би корисний для чинного російського президента Володимира Путіна.

Про це він сказав у коментарі журналістам у п'ятницю, передає "Інтерфакс-Україна".

Кучма зазначив, що на наразі на процес обміну впливають, окрім іншого, "кремлівські списки" та майбутні президентські вибори в РФ.

"Мені здається, що напередодні виборів такий гуманітарний акт був би корисний і для президента Російської Федерації", - сказав він.

За його словами, на сьогодні ніхто не скаже, коли відбудеться черговий обмін, оскільки переговори відбуваються "не дуже активно", але є сподівання, що це станеться до березня цього року.

"І я все-таки думаю, що обмін до березня місяця обов'язково буде. Ну, принаймні, мені так хотілося б, і усім нам хотілося б", - зазначив Кучма.

Український представник в ТКГ додав, що це залежить від багатьох чинників, і найголовніший із них - це позиція російської сторони.

Раніше повідомлялося, що 27 грудня 2017 року відбувся обмін утримуваних осіб і додому повернулися 73 заручники, які перебували у полоні бойовиків.

Голова Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що в ОРДЛО ще залишаються заручниками ще 103 особи.

Як відомо, обмін заручниками не відбувався вже близько 15 місяців.

Обмін "всіх на всіх" виявився неможливим, тому домовилися про частковий пропорційний обмін.

Українська правда


powered by lun.ua