Гройсман просить з'ясувати, чи є зв’язок між розпиленням газу у різних школах

10 1248 переглядів 4c4
Середа, 23 травня 2018, 12:55

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав правоохоронців перевірити, чи є зв'язок між випадками розпилення сльозогінного газу у школах різних областей.

Про це він сказав на засіданні уряду 23 травня.

"Почастішали випадки, коли у школах діти розпилюють сльозогінний газ з балончиків. Нацполіція з СБУ спільно працюють, щоб вивчити, чи є зв'язок між цими випадками, чи це вже пішла така деяка хвиля", - сказав Гройман.

"Треба більше ретельно подивитись на причини, чому так виникає. Чи це просто відбувається не скоординовано, або це вже починає координуватися між школами", - додав прем’єр.

21e
ca4

Він також наголосив, що необхідно визначити "і хто продає ці балончики, і як вони потрапляють у руки цих дітей".

"Тому я попросив би в школах – я кілька днів тому підписав доручення МВС – просив би посилити роботу і з роз’яснення серед дітей у школах з точки зору неприйнятності таких дій. Нацполіції треба і роз’яснення провести серед дітей ще раз, щоб цього не виникало. Ці речі треба просто припиняти", - підсумував Гройсман.

22 травня у харківській школі № 3 розпилили невідому речовину. Частину дітей госпіталізували, інших евакуювали з навчального закладу.

Поліція відкрила провадження за ч. 1 ст. 296 КК (хуліганство).

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що з 37 дітей, які відчули недугу в харківській школі №3, 33 – в легкому стані, 3 – в стані середньої тяжкості і 1 – у тяжкому стані.

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич повідомила, що газ із балончика розпилив один з учн


powered by
lun.ua