Прокуратура готує нову підозру капітану "Норда"

f 1234 перегляди 4a6
Вівторок, 19 червня 2018, 20:54

Прокуратура готує нову підозру капітану кримського риболовецького судна "Норд" Володимиру Горбенку.

Про це повідомила прес-секретар прокуратури АР Крим Тетяна Тихончик, передає "УНІАН".

"Два кримінальних провадження, підозрюваним у яких є капітан судна "Норд", об’єднані в одне і йому буде повідомлено про нову підозру і буде відповідне клопотання про зміну запобіжного заходу", - зазначила речниця.

Тихончик уточнила, що рішенням від 8 червня Херсонський міський суд не продовжив особисте зобов’язання Горбенка не відвідувати Крим. Однак запобіжний захід "у вигляді застави і зобов'язання повідомляти про місце свого перебування та з'являтися до слідчого" залишається незмінним, бо він є безстроковий.

21e
ad2

25 березня корабель морської охорони українських прикордонників затримав в Азовському морі риболовецьке судно-порушник "Норд" під прапором Російської Федерації.

30 березня суд заарештував судно "Норд".

2 квітня капітану рибальського судна "Норд" оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення за статтею "порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї".

6 квітня Херсонський міський суд обрав Горбенку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у розмірі 35 тисяч 240 гривень. Того ж дня заставу внесли. powered by lun.ua