Опубліковано лист Клиха до Сенцова: "Смерті ми не потрібні"

Субота, 6 жовтня 2018, 14:53

Координатор Медійної ініціативи за права людини Марія Томак оприлюднила листа політв'язня Станіслава Клиха до Олега Сенцова, написаного ще до повідомлення про припинення ним голодування.

Як зазначила правозахисниця, цього листа днями передала їй мати Клиха Тамара Клих.

"Він (лист – ред.) не встиг потрапити до рук Олега до того, як він припинив голодування, але, сподіваюся, потрапить після. В якості моральної підтримки", - додала Томак.

У листі Клих просить Сенцова припинити голодування, якщо він погано почувається.

"Смерті ми не потрібні, ти потрібен своїй мамі і дітям. Я тебе не засуджу, якщо ти припиниш голодування, але, тим не менше, розумію, що все це дістало, особливо обіцянки якнайшвидшого звільнення в листах, я такі листи теж отримую і це так само дратує, як і тебе, але потрібно розуміти, що люди, які з усього світу пишуть листи, бажають нам добра", - пише Клих.

"З моменту твого голодування проблемі українських політв'язнів стали приділяти більше уваги, за це, думаю, ми всі тобі вдячні", - додав він.

Клих також побажав Сенцову повернутися до своїх дітей.

28 вересня мати політв'язня Станіслава Клиха Тамара Клих після триденного побачення з сином у російській в'язниці повідомила, що він написав ув’язненому в Росії Олегу Сенцову листа з закликом припинити голодування.

5 жовтня у Росії заявили, що засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов припиняє голодування.

Пізніше цю інформацію підтвердила уповноважений з прав людини в Україні Людмила Денісова.

Адвокат політв’язня розповів, що російські лікарі пообіцяли Сенцову, що зроблять з нього овоч, якщо він не відмовиться від голодування.

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!