Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Пожежа біля Ічні: Вибухонебезпечне шукатимуть у радіусі 16 км від арсеналу

Вівторок, 9 жовтня 2018, 14:39

16-кілометрову зону довкола арсеналу зброї на Чернігівщині, де вирує пожежа з вибухами, очистять від вибухонебезпечних предметів – і тоді туди зможуть повернутися люди.

Про це повідомив перший заступник голови Державної служби з надзвичайної ситуації Олег Мельчуцький під час брифінгу у приміщенні селищної ради Парафіївської об’єднаної територіальної громади.

"В 16-кілометровій зоні будуть проведені роботи з очищення території від ВНП, щоб населення могло повернутися до нормальних умов життя", – сказав він.

Перший заступник голови ДСНС зазначив, що зараз піротехнічні підрозділи в оперативному порядку виконують завдання з розмінування в зоні надзвичайної ситуації.

Мельчуцький додав, що з моменту виникнення вибухів на території 6-го арсеналу Міноборони підрозділи ДСНС ліквідували 4 пожежі.

Раніше Міністерство внутрішніх справ повідомило, що до поліції надійшло 37 повідомлень від громадян, 4 з них – про виникнення пожеж у будівлях на околицях Ічні.

Також поліції повідомили про три випадки мародерства в Ічні та районі, але це не підтвердилося.

На в’їздах та виїздах у 50-кілометровій зоні надзвичайної ситуації працюють групи реагування патрульної поліції. Рух транспорту обмежено.

"Наразі визначено 14 сіл, які підлягають евакуації. Загальна кількість їхніх жителів – від 17 до 20 тисяч", – уточнили в МВС станом на 12:50.

 
mvs.gov.ua

Інформація щодо жертв та постраждалих не надходила.

З 04:22 закрито повітряний простір у радіусі 30 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту призупинено. Автомобільний транспорт спрямовано в об’їзд зони надзвичайної ситуації.

На державному кордоні посилено заходи безпеки. Збільшено склад змін прикордонних нарядів в пунктах пропуску на чернігівському напрямку, задіяні кінологи зі службовими собаками, натренованими на пошук зброї та боєприпасів, повідомляє Прикордонна служба.

Ретельно здійснюється огляд транспортних засобів, що слідують через кордон.

Також збільшено кількість прикордонних нарядів на "зеленій" ділянці кордону.

На базі Ічнянської райдержадміністрації організовано цілодобову роботу "гарячої лінії" за номерами (046)2-678-274 і (046) 3-321-445.

Читайте також: На пороховій бочці. Коли й чому в Україні вибухали армійські склади

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: