Майже третина росіян передумала називати анексію Криму "корисною"

12618 переглядів
П'ятниця, 15 березня 2019, 12:07

Число росіян, які вважають анексію Криму корисною, знизилося з весни 2015 року зі 67 до 39 відсотків.

Про це повідомляють "Крим.Реалії", посилаючись на опитування фонду "Общественное мнение".

"Як свідчать дані опитування ФОМ частка тих, хто вважає, що користь і шкода тотожні, за чотири роки зросла з 15 до 39 відсотків", - повідомили у виданні.

 

Також стверджується, що за три роки число респондентів, впевнених, що "приєднання" завдало шкоди, збільшилася з 5 до 7 відсотків.

При цьому 14% заявили про виключно негативний вплив анексії Криму на економіку Росії, 46% респондентів вважають, що анексія погано вплинула на міжнародне становище Росії.

 

Крім того 35% відзначають, що користі і шкоди виявилося приблизно порівну, а 28% росіян вважають, що на економіці Росії анексія Криму позначилася благотворно.

На думку 61% опитаних "приєднання" Криму ніяк не позначилося на міжнародному становищі РФ.

 

ФОМ проводив опитування 2-3 березня 2019 року. Було опитано 1500 респондентів старше 18 років.

Статистична похибка не перевищує 3,6%.

Нагадаємо:

  • На території Криму і Севастополя 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світом "референдум" про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на "референдумі". Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про "приєднання" Криму до Росії.
  • Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова й називає це "відновленням історичної справедливості". Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua