Міністр оборони назвав формулу Штайнмаєра "медійним продуктом"

Середа, 9 жовтня 2019, 13:31

Міністр оборони Андрій Загороднюк вважає, що "формула Штайнмаєра" стала медійним продуктом, хоча насправді вона є алгоритмом дій.

Джерело: "Укрінформ" із посиланням на заяву міністра у Житомирі під час зустрічі "Діалоги про Україну"

Пряма мова: "Ця вербальна формула, тому що її ніде написаної немає, є медійним продуктом. Сам Штайнмаєр, а він президент Німеччини, не знає, що таке "формула Штайнмаєра". Він просто назвав якийсь алгоритм, а потім його почали називати формулою".

Деталі: Він додав, що цей алгоритм може працювати тільки у випадку захисту наших інтересів, тобто при досягненні виведення військ та контролю за кордоном.

Читайте також:

Українізація Штайнмаєра: як зробити ідею Кремля безпечною для України

Чотири умови для безпеки на Донбасі: як прибрати загрози від "формули Штайнмаєра"

Передісторія:

  • 1 жовтня президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна погодила так звану "формулу Штайнмаєра" щодо виборів на окупованому Донбасі і пояснив, що вони пройдуть лише після виведення всіх військ і за Конституцією та законами України.
  • Глава МЗС України Вадим Пристайко розкрив текст домовленості.
  • Російські ЗМІ опублікували листи на адресу ОБСЄ від представника України в ТКГ Леоніда Кучми, Росії Бориса Гризлова, а також від представників ОРДО й ОРЛО – Наталі Ніконорової та Владислава Дейнего, про те, що вони погоджуються із імплементацією "формули".
  • 3 жовтня Зеленський наголосив, що вибори на поки непідконтрольній Києву території Донбасу можуть пройти лише за українським законодавством.
  • Сам президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що його формула містить спробу спростити процес виконання Мінських угод і не була написана під впливом Росії.
  • Проти реалізації "формули Штайнмаєра" виступили кілька обласних і міський рад.
  • 6 жовтня у десятках українських міст та закордоном відбулися акції "Ні капітуляції" проти "формули Штайнмаєра" та відведення українських військ від лінії розмежування на Донбасі. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

Усі новини...