Порошенко закликав Євросоюз покарати Росію за дезінформацію

Четвер, 9 липня 2020, 18:36

Лідер "Європейської солідарності" п’ятий президент України Петро Порошенко закликав Європейський Союз розглянути можливість запровадження санкцій проти Росії за дезінформаційну кампанію, спрямовану на підрив безпеки та стабільності на європейському континенті.

Джерело: пресслужба партії "ЄС"

Деталі: Порошенко виступив на онлайн-форумі ЄНП з питань протидії дезінформації та пропаганді.

Зазначається, що під час виступу політик ознайомив європейських колег з досвідом протидії української влади російській гібридній агресії, зокрема дезінформації та пропаганді у 2014-2019 роках.

Він наголосив, що Україна завжди була і залишається полігоном Росії у випробуванні різних форм гібридної війни, в тому числі інформаційних, які мають на меті підрив суспільної довіри до влади, до політичних кіл та державних інститутів.

Порошенко наголосив, що у своїх гібридних кампаніях Росія активно використовує та маніпулює демократичними цінностями та інститутами, такими як свобода слова та ЗМІ.

Відтак, на його думку, важливим елементом боротьби з деструктивним впливом дезінформації мають стати активізація міжнародної співпраці для протидії гібридним загрозам, здійснення обмінів щодо кращих практик боротьби з дезінформацією, посилення роз’яснювальної роботи серед громадян щодо гібридних загроз та методів протидії.

Що передувало: 9 липня нардеп Андрій Деркач оприлюднив запис розмови людей із голосами схожими на голоси Порошенка і президента РФ Путіна. Розмова нібито відбулася у квітні 2015 року.

У партії колишнього президента Петра Порошенка назвали фейком та фальсифікацією опубліковану Деркачем розмову. 

Українська правда


powered by lun.ua