Головні новини вівторка і ночі: росіяни і Карабах, соціологія виборів

Середа, 11 листопада 2020, 08:00

Російські миротворці, які вилетіли в Нагірний Карабах, воювали на Донбасі, Якби проводились вибори до Верховної Ради: найкращі шанси мають 4 партії, — актуальні новини 10 листопада.

Про росіян і Карабах

Станом на ранок 10 листопада в Нагірний Карабах вилетіли вже 10 літаків з російськими миротворцями на борту.

За даними волонтера-розслідувача з організації InformNapalm Іраклі Комахідзе, військові 15-ї ОМСБр з Самари брали участь в захопленні Криму та окупації частини Донбасу.

Про соціологію виборів

Якби парламентські вибори проводилися найближчим часом найбільші шанси на подолання 5% бар’єру мали би чотири партії.

А от якби найближчим часом відбулися президентські вибори, то найбільше голосів у першому турі отримав би Володимир Зеленський, у другому турі він змагався б з п’ятим президентом Петром Порошенком.

Про телеграм-канал Української правди

Підписуйтеся на наш новинний телеграм-канал УП. Стрічка

Кожен день ми публікуємо короткі та оперативні новини про те, що відбувається в Україні та світі.

Про інші важливі новини

Комітет Європейського парламенту із закордонних справ розкритикував Україну за недостатні зусилля із реформування судової влади та кволу боротьбу з олігархами.

Президент Володимир Зеленський ініціює розробку програми "Здорова нація", яка навчить людей профілактиці захворювань, таких як COVID-19.

Обраний президент США Джо Байден заявив, що Америку чекає "темна зима" через зростання хворих на коронавірус і закликав усіх носити маски.

Національна поліція закрила кримінальне провадження щодо Джозефа Байдена, яке було відкрито за заявою ексгенпрокурора Віктора Шокіна.

Дональд Трамп анонсував наступного тижня певні "результати", очевидно, пов'язані з минулими виборами.

Фармкомпанія BioNTech, що напередодні заявила про 90% ефективності своєї вакцини, планує встановити ціну нижче типово ринкового рівня.