Головні новини неділі і ночі: затримання Навального, затонуле судно із українцями

Понеділок, 18 січня 2021, 08:00

Російського опозиціонера Навального затримали, біля берегів Туреччини затонуло судно із українцями – новини, які були актуальними 17 січня.

Про Навального

Ввечері 17 січня російського опозиціонера Олексія Навального затримали на паспортному контролі в аеропорту "Шереметьєво" в Москві, куди він прилетів з Берліну, де лікувався після отруєння.

В управлінні ФСВП по Москві заявили, що Навальний затриманий за ухилення від явки в кримінально-виконавчу інспекцію як умовно засуджений за злочин.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International вважає Навального в'язнем сумління та вимагає його негайного і беззастережного звільнення.

Затриманий після повернення із Німеччини російський опозиціонер Олексій Навальний перебуває в одному із відділень поліції міста Хімки, що в Московській області. 

Про судно

Із судна Arvin, яке затонуло біля берегів Туреччини, врятували 5 українців та 1 іноземця, пошуки 5 моряків тривають.

Раніше МЗС повідомляло, що біля берегів Туреччини затонуло судно Arvin із 10 українцями та 2 іноземцями на борту. Тоді зазначалося, що 6 осіб врятовані, 2 загинули, ще 4 шукають.

Корабель ходив під прапором Палау, а його власником є компанія з України.

Про Толоку Української правди

Долучайтеся до Толоки УП і отримуйте ексклюзивні промокоди від бізнес-партнерів Української правди.

 

Про інші важливі новини 

Центральна виборча комісія повідомила явку на місцевих виборах у Броварах, Борисполі та Новгород-Сіверському.

Протягом суботи, 16 січня, в Україні виявили ще 5 990 випадків Covid-19, 116 хворих померли.

РФ планувала поставити до Бразилії 150 млн доз "Спутника V", але держрегулятор країни повернув запит бразильської фармкомпанії Uniao Quimica, пояснивши це тим, що російський препарат не відповідає необхідним критеріям.

Обраний президент США Джо Байден планує підписати близько дюжини указів, в тому числі про приєднання до Паризької угоди про клімат, в перший день свого перебування на посаді.

У понеділок Кабінет міністрів планує встановити граничну ціну на газ на рівні 6,99 гривень за кубометр.

У 2020 році через пандемію коронавірусу обсяг пасажирських авіаперевезень скоротився на 60%, повернувшись до рівня 2003 року.

Українська правда