Кадиров просить у ФБР 250 тисяч доларів готівкою за фото з "кухарем Путіна"

Четвер, 4 березня 2021, 10:22

Глава Чечні Рамзан Кадиров вирішив пожартувати над ФБР, він опублікував фото з російським бізнесменом Євгеном Пригожиним, якого раніше оголосили в розшук, і зажадав 250 тисяч доларів винагороди за повідомлення про його місцезнаходження.

Джерело: Telegram-канал Кадирова

Пряма мова: "Я дізнався, що за інформацію про знаходження петербурзького бізнесмена Євгена Пригожина ФБР готове виплатити аж 250 тисяч доларів.

Упустити таку щедру винагороду було б нерозумно, тому офіційно заявляю: Євген Пригожин знаходиться у мене в гостях в Грозному.

З почуттям виконаного громадянського обов'язку готовий безсоромно отримати заслужену премію, але з однією умовою - візьму тільки готівкою".

Деталі: Кадиров додав, що віддає перевагу валізі з купюрами по 20 доларів готівкою, бо його "іноземні рахунки з мільйонами доларів були заблоковані через санкції Євросоюзу і США".

Після передачі грошей Кадиров обіцяє "повідомити точне місцезнаходження" Пригожина: "в даний момент він поруч зі мною і навіть не підозрює, що його чекає подорож в країну ковбоїв".

Нагадаємо:

  • 26 лютого Федеральне бюро розслідувань США оголосило в розшук російського бізнесмена Євгена Пригожина, відомого як "шеф-кухар Путіна". Бюро також оголосило винагороду розміром до 250-ти тисяч доларів за відомості, які можуть привести до арешту Пригожина.
  • У жовтні 2020-го Євросоюз запровадив санкції проти Пригожина у зв’язку з фінансуванням ним діяльності російської приватної військової компанії "Вагнера" в Лівії. 
  • Пригожин також вважається менеджером і фінансистом ПВК "Вагнер", яка проводить або проводила небезпечні і дестабілізуючі операції в зарубіжних країнах, таких як Україна, Сирія, Судан, Лівія і Мозамбік.
  • Міністерство фінансів США у вересні 2020-го запровадило санкції проти кількох росіян і російських компаній з мережі Пригожина.

Українська правда