Головні новини суботи і ночі: SpaceX, захворюваність COVID в Україні

Неділя, 19 вересня 2021, 08:00
inspiration4.com

Туристи місії SpaceX повернулися на Землю, рівень захворюваності на COVID перевищено майже у всіх областях – актуальні новини 18 вересня.

Про SpaceX

Капсула SpaceX з чотирма туристами місії Inspiration4 приводнилася в Атлантичному океані біля узбережжя Флориди.

На борту були засновник і генеральний директор Shift4 Payments Джаред Ісаакман, медик Гейлі Арсено, ветеран ВПС і інженер з аерокосмічних даних Кріс Семброскі, геофізик та підприємець Шон  Проктор.

Політ Inspiration4 тривав три дні.

Про коронавірус

У Києві та 21 області перевищено рівень захворюваності на COVID-19. В межах норми він залишається тільки в Закарпатській, Кіровоградській та Миколаївській областях.

Найбільше рівень захворюваності перевищено в Чернівецькій, Луганській та Тернопільській областях.

Динаміку рівня госпіталізацій перевищено у 10 регіонах. Найгірша ситуація за цим показником у Миколаївській області, де він становить 105,1% при нормі до 50%.

Наразі Україна – 17-та у світі за добовою захворюваністю COVID-19.

Про інші важливі новини

Українська туристка, яка зірвалась у море зі скелі в Іспанії, роблячи селфі, померла в лікарні через серйозні травми. 

У Ростовській області громадянам України, яких звезли із псевдореспублік "ДНР" та "ЛНР", видали паспорти РФ прямо перед голосуванням на російських виборах.

Українські військові посилили систему протиповітряної оборони на північному напрямку, у Міноборони зазначають, що посилення здійснили у рамках проведення стратегічного командно-штабного навчання  "Об’єднані зусилля-2021".

Міністр закордонних справ Франції - Жан-Ів Ле Дріан - звинуватив Австралію і США в "лукавстві", "серйозному порушенні довіри" і "зневазі" через новий альянс Aukus між Британією, США та Австралією. Австралія заявила, що була "щира, відкрита і чесна" з Францією  щодо багатомільярдної оборонної угоди, яка була скасована у зв’язку зі створенням Aukus.

У Кривому Розі троє працівників КП "Кривбасводоканал" загинули під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

Українська правда


powered by lun.ua