"Неликвидированный, нереформированный, неоцененный": Что не так с Окружным административным судом Киева?

Вторник, 23 февраля 2021, 13:16

Слухайте подкаст "Кляті питання" на Apple PodcastsGoogle PodcastsSoundcloudOvercastАБУК. 

"Мы единственный суд, который вообще нах*й 5 лет пережил их всех. Неликвидированный, нереформированный, неоцененный", - казала у 2019 році людина з голосом схожим на голос голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка.

Цей суд відомий багатьом завдяки своїм скандальним рішенням – зобов’язував Беркут розігнати Майдан у 2013 році, визнавав незаконною націоналізацію Приватбанку, скасовував перейменування проспектів та вулиць, новий український правопис. Цей суд виправдовував сина міністра МВС Арсена Авакова, депутата від БПП Борислава Розенблата, поновлював Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби.

У липні 2020 року НАБУ презентувало відео про Вовка і ОАСК, де голова суду та суддя обговорювали, як будуть "владу захоплювати". Записи розмов, оприлюднені НАБУ, Вовк назвав сфальсифікованими, і додав, що у відставку не збирається.

НАБУ підозрює голову ОАСК Павла Вовка у створенні злочинної організації з метою захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою правосуддя та створення штучних перешкод у їх роботі.

При цьому, ще з грудня Вовку не можуть обрати запобіжний захід, бо він сам голова ОАСК вже котрий місяць "грає у хованки" з детективами НАБУ.

Але за що відповідає ОАСК? Як за 10 років цей суд перетворився на такого потужного монстра? Чому Павла Вовка не можуть притягнути до відповідальності? І що з цим судом робити? Щоб розібратися у цих складних судових питаннях, ми поговорили з експерткою Центру протидії корупції Галиною Чижик.

Читайте також: Що таке подкасти та як їх слухати? 

І ще! Нам хочеться зрозуміти у якому напрямку рухати подкаст "Кляті питання", про які теми говорити та у якому вигляді подкаст робити. І ви нам дуже допоможете, якщо пройдете невеличке опитування ось за цим посиланням: forms.gle/rq749abS5KeCAhzK7

Більше епізодів подкасту: 

powered by lun.ua

Кляті питання

Ответы на все эти проклятые вопросы, что так нам надоедают. Если у вас есть какой-то вопрос, подписывайтесь на телеграмм канал "УП. Кляті питання", и спрашивайте что-то с помощью нашего бота @UkrPravdaQuestionsBot. Также вопросы можно отправлять на почту smm@pravda.com.ua, вместе с отзывами и пожеланиями.

Каналы
Температура — нормальная!
27 эпизодов
Українські 90-ті
1 эпизод
Життя бентежне
2 эпизода
Я не встигаю!
13 эпизодов
Кляті питання
40 эпизодов
Ок и шо?
20 эпизодов
До попкорну з Анною Паленчук
9 эпизодов
Ранкова доза
13 эпизодов
Культура всего
54 эпизода
Украина после карантина
12 эпизодов
Minddetox Essays
10 эпизодов