Києву й Брюсселю доведеться переглянути переговорну політику?

2 перегляди
20
Вівторок, 5 жовтня 2010, 09:34


Зараз іде "ключовий" раунд переговорів між Україною та ЄС щодо розділу про глибоку й всеосяжну зону вільної торгівлі в угоді про асоціацію.

Водночас, досить висока ймовірність того, що сторонам доведеться переглянути переговірну політику, пише "Комерсант-Україна", посилаючись на свої джерела.

4 жовтня в Києві почався 13-й раунд переговорів про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Євросоюзом, який триватиме до 8 жовтня. Він - останній перед щорічним самітом Україна - ЄС, який відбудеться 22 жовтня в Брюсселі.

"Нинішній раунд є ключовим", - заявив один зі співрозмовників газети в Єврокомісії.

"Протягом останніх декількох раундів у нас практично не було просування. Україна не готова йти на поступки в найважливіших пунктах, які передбачають адаптацію законодавства до європейських норм. Переговори в Києві 4-8 жовтня покажуть, чи готовий Київ взагалі до якогось прогресу", - сказав співрозмовник видання.

"Якщо раунд знову буде "порожнім" - значить, необхідні суттєві зміни. Які саме, належить визначити пізніше", - додав він.

Ще одна особливість нинішніх переговорів - сторони планують обмінятися проектами розділу "Послуги" - єдиного, по якому переговори досі не почалися.

"Цей раунд повинен дозволити нам побачити загальну картину угоди", - сказав єврокомісар із питань розширення ЄС і політики сусідства Штефан Фюле.

За інформацією "Комерсанта", європейці вже проінформували керівництво України про складнощі в переговірному процесі.

Фюле в коментарі газеті побічно підтвердив це: "Кожен раунд для нас важливий, але цей має особливе значення. Ми домовилися з президентом Віктором Януковичем, що, якщо цей раунд не принесе успіхів, нам треба буде сісти разом із учасниками переговорів і розібратися, де ми перебуваємо".

Скептичні прогнози Брюсселя, швидше за все, виправдаються, пише видання.

"Україна не планує в корені міняти переговірну стратегію і йти на якісь величезні поступки європейській стороні в ході цього раунду", - зазначив співрозмовник газети.

Один зі співрозмовників також сказав: "Якщо ми заявляємо про необхідність "глибокої й всеосяжної" ЗВТ, то маємо закріпити існування чотирьох основних свобод (товари, послуги, робоча сила, капітал"). Але Брюссель не готовий говорити про свободу підприємництва".

"У випадку якщо ЄС не хоче інтегруватися з нами "по повній" і не має наміру допомагати нам у реалізації важких для економіки реформ, ми зі свого боку теж будемо обмежувати ступінь інтеграції", - додав цей співрозмовник.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.112.50.---starui..
"В случае если ЕС не хочет интегрироваться с нами "по полной" и не намерен помогать нам в реализации тяжелых для экономики реформ, мы со своей стороны тоже будем ограничивать степень интеграции", - добавил этот собеседник.____________________________________ Ну пипец. Где мы, и где ЕС? А вот это вот: " помогать нам в реализации тяжелых для экономики реформ",это чё, опять денег просить будем?
IP: 94.244.1.---ЧасПравди..
Тарасова Правда сайт вільних людей ЧАС ПРАВДИ НАСТАВ!
IP: 94.244.1.---ЧасПравди..
ТАРАСОВА ПРАВДА. Проект вільних людей. Читай правду! Ставай вільним! Головний редактор — ЧОРНОІВАН ТАРАС Тарасова правда - компромат на українських політиків! Найбільший політичний інтернет ресурс України! Ваше джерело правдивої інформації! Відкрита соціальна площадка - можливість публікування власних матеріалів без цензури. Ресурс вільних журналістів — сайт вільних людей! ЧИТАЙ ПРАВДУ! ПИШИ ПРАВДУ! СТАВАЙ ВІЛЬНИМ!!! ТАРАСОВА ПРАВДА — ВАША ПРАВДА !
IP: 92.112.50.---starui..
ukr121: Меня поражает полное отсутствие способности думать и анализировать svidomogo быдла. Ладно-оно уверено, что ЕС это Рай и там каждого немытого шароварника будут с упоением целовать в загаженную в бандеровских схронах ass. Не хотят они, быдляки рогульские бандеро-svidomie слушать нас, не могут думать сами- так хоть поинтересуйтесь, что принес ЕС другим странам-тем же прибалтам, Болгарии,Греции, Румынии. Там люди не понаслышке знают что такое ЕС. Но они и слушать этого не хотят. А знаете почему? Да потому, что баранопасы и cowfuckers гуцулы даже представить себе не могут, зачем строить ракеты и добывать уголь, зачем перегружать грузы в портах и строить новые заводы и фабрики, зачем вообще развиваться. _____________________________________________________- быдло ты тупое. Работай за тарелку супа у Ахметова или у Фирташа. И не лезь рассуждать о тех вещах. в которых ты ни хрена не понимаешь. Для дебилоидов типа тебя-почитай Л.Эрхарда или Т.Икеда. Может поймёшь че
IP: 92.112.50.---starui..
ЧасПравди: ТАРАСОВА ПРАВДА. Проект вільних людей. Читай правду! Ставай вільним! Головний редактор — ЧОРНОІВАН ТАРАС Тарасова правда - компромат на українських політиків! Найбільший політичний інтернет ресурс України! Ваше джерело правдивої інформації! Відкрита соціальна площадка - можливість публікування власних матеріалів без цензури. Ресурс вільних журналістів — сайт вільних людей! ЧИТАЙ ПРАВДУ! ПИШИ ПРАВДУ! СТАВАЙ ВІЛЬНИМ!!! ТАРАСОВА ПРАВДА — ВАША ПРАВДА !
________________________________________________ Сайт дерьмовый. инфы мало. Одни понты. Где серьёзный. с цифрами и фактами анализ происходящего?
Усі коментарі