Главред "Газети по-київськи" пішов на компроміс

П'ятниця, 1 квітня 2011, 17:58

Інвестор знову запропонував менеджменту редакції "Газети по-київськи" провести переговори щодо конфлікту навколо видання.

Про це йде мова в заяві колективу газети, яка є в розпорядженні "Української правди".

"На сьогоднішній день питання подальшої долі нашого видання залишається відкритим, незважаючи на втручання українських та міжнародних організацій, і заяву президента", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив колектив видання, "після публічної заяви інвестора і відповідного відкритого листа головного редактора Сергія Тихого, менеджменту редакції через посередника знову були запропоновані переговори".

У заяві наголошується, що "аналогічна пропозиція надходила два тижні тому, але зустріч так і не відбулася".

"Посередник знову запропонував обговорити ситуацію з інвестором, поставивши умову, щоб з переговорної групи був виключений генеральний директор ТОВ "Видавництво "Пресцентр", головний редактор "Газети по-київські" Сергій Тихий", - повідомляє колектив газети.

"Незважаючи на те, що наш керівник позбавляється можливості донести своє бачення ситуації, Тихий провів нараду з представниками колективу і рекомендував погодитися з цією пропозицією, слідуючи логіці компромісу", - наголошується в заяві.

"Переговорна група уповноважена донести до інвестора правдиву інформацію про причини конфлікту і добитися його якнайшвидшого розв'язання", - заявив колектив видання.

Трудовий колектив, як і раніше наполягає на вимогах, зокрема, про безумовне поновлення друку газети, погашення заборгованості по зарплаті, збереженні Тихого в якості керівника колективу.powered by lun.ua