Джемілєва може зупинити призначення Могильова - експерт

Вівторок, 8 листопада 2011, 15:52

Призначення Анатолія Могильова прем’єром Криму може вплинути на рішення Мустафи Джемілєва піти з посади голови меджлісу.

Так прокоментував заяву Джемілєва про завершення політичної кар'єри політолог Володимир Фесенко, пише Тиждень.

"По-перше, я би поки не поспішав остаточно закривати тему Джемілєва. Він про свій політичний відхід говорить вже декілька років. Проте проблема кримської громади в тому, що нема наступника Джелімєва і швидкий політичний відхід його від керівництва меджлісом може спровокувати серйозний конфлікт інтересів, а можливо навіть і певні прояви його розколу", - сказав він.

"Я думаю, що більшість кримсько-татарської громади проти цього розколу, але відсутність авторитетного наступника – це серйозна проблема", – вважає політолог.

"Дійсно, він хоче піти, але все таки розуміє, що якщо втратить контроль над меджлісом, то можуть виникнути складні суперечливі тенденції, які зашкодять кримсько-татарській громаді, особливо за нових політичних умов, у зв’язку з приходом Могильова", - впевнений Фесенко.

"Тому я думаю, що ми ще побачимо продовження цієї інтриги", – додав він.

Нагадаємо, народний депутат, глава меджлісу кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв заявив про завершення політичної кар'єри. Він пообіцяв не брати участі у парламентських виборах і не висуватися на пост глави меджлісу.