Литвин: суспільний суд у справі Гонгадзе давно звершився

Понеділок, 4 березня 2013, 14:39

Депутат, екс-спікер Володимир Литвин переконаний, що його не запроторять за грати у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це він написав на своїй сторінці в мережі Facebook, відповідаючи на питання дописувача, що він "з Кучмою разом у небезпеці" і "Януковичу, для того щоб назавжди залишитись на троні, достатньо перед виборами запроторити вас за грати".

"З правової точки зору для цього немає підстав. Це підтверджено судами", - зазначив Литвин.

"І навіть коли стати на вашу політичну логіку, то це нікому не додасть виборчих дивідендів. Суспільний суд давно вже звершився. І всі, кому потрібно все знати у цій справі, давно все знають", - підсумував він.

Як відомо, 20 лютого заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін на питання, чи вдасться прокуратурі довести, що Кучма є замовником убивства Гонгадзе, заявив: "У нас є достатньо доказів, що підтверджують причетність Кучми до цього злочину, і ми зараз ми займаємося розслідуванням і збором усіх можливих доказів".

Засуджений довічно за вбивство Георгія Гонгадзе Олексій Пукач заявив, що "погодиться з вироком, коли в клітці поруч з ним будуть Кучма і Литвин".

Українська правдаpowered by lun.ua