Пожежа у "Вікторії": Луценко вважає очевидною вину виховательки і підозрює чиновників

Понеділок, 2 жовтня 2017, 03:23

У зв’язку з пожежею у таборі "Вікторія" в Одесі, в якій загинуло троє дітей, співробітники прокуратури вручать підозри посадовцям Одеського виконкому.

Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко в ефірі "ТСН.Тиждень".

"Наступного тижня ми маємо підставу оголошувати підозру керівним особам Одеського виконкому, які відповідають за дані питання. Наступного тижня підозри цим особам будуть вручені і відповідні запобіжні заходи будуть обрані", - сказав він.

Щодо затриманих у перші дні після пожежі директора та виховательки табору Луценко сказав, що їхня відповідальність очевидна.

"Ми вважаємо очевидною відповідальність директора та виховательки, яка відповідала за протипожежну безпеку, саме тому вони були затримані буквально в першу добу", - зазначив генпрокурор.

Як відомо, у ніч на 16 вересня 3 дитини загинули в результаті пожежі в дитячому спортивно-оздоровчому таборі "Вікторія" в Одесі.

18 вересня Київський районний суд заарештував без права внесення застави підозрюваного в порушенні правил пожежної безпеки директора дитячого табору "Вікторія".

Цього ж дня без права внесення застави суд заарештував виховательку дитячого табору Наталю Янчик. Згодом стало відомо, що вона звільнилась з роботи у таборі за місяць до трагедії.

28 вересня апеляційний суд Одеської області звільнив Янчик з-під варти на поруки народного депутата від БПП Мустафи Найєма.powered by lun.ua