Адвокати Савченко скаржаться, що їм не дають всі томи справи

Вівторок, 14 серпня 2018, 18:02

Стороні захисту народного депутат Надії Савченко не дають ознайомиться з усіма матеріалами кримінальної справи за обвинуваченням у підготовці теракту в центрі Києва з метою повалення влади.

Про це заявив адвокат Олександр Тананакін, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Мій колега Андрій Левковець прибув, щоб отримати матеріали справи для ознайомлення, але йому надали, наскільки я знаю, тільки 7 з 27 томів. Ми не розуміємо, чому слідство не дає нам всі матеріали справи", - сказав Тананакін.

За його словами, слідчий не має права визначати, з якими томами і в якому порядку сторона захисту повинна ознайомитися.

13 серпня захист керівника "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, якого з Савченко звинувачують в підготовці теракту в центрі Києва, заявив, що починає знайомитися з матеріалами кримінальної справи.

На початку серпня правоохоронці завершили розслідування у справі нардепа Савченко та Рубана.

У ГПУ вважають, що "теракт Рубана-Савченко" могли виконати до 20 осіб.

Рубан також висловлював бажання бути включеним до списку обміну на українських військовослужбовців, яких утримують бойовики ОРДЛО.

Савченко та Рубану інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Рубана затримали 8 березня на КПВВ на Донбасі з арсеналом зброї. Він віз зброю з окупованої території на підконтрольну частину України.

Надію Савченко затримали 22 березня у Верховній Ради після того, як парламент зняв із неї недоторканність

Сама народний депутат відкидає звинувачення і стверджує, що вела розмови про організацію терактів, аби ввести в оману владу – і осміяти її.

Надія Савченко пройшла тестування на поліграфі ("детекторі брехні").

Їй загрожує покарання аж до довічного ув’язнення.

Читайте також: Ігри в тероризм. Що інкримінують Савченко

"Рада – сатанинський вертеп. Депутати – родина виродків". Найяскравіші цитати Савченко

Українська правда