Суд вдруге переніс апеляцію на арешт Савченко

Понеділок, 27 серпня 2018, 14:30

Апеляційний суд Києва переніс на 16:30 4 вересня розгляд зміни запобіжного заходу з тримання під вартою для народного депутата Надії Савченко.

Про це "Українській правді" повідомив адвокат нардепа Олександр Шадрін.

"Суд переніс розгляд апеляції на 4 вересня у зв’язку з тим, що судді лише вчора отримали матеріали справи і їм потрібен час для ознайомлення", - пояснив захисник.

Адвокати Савченко подали апеляцію 7 серпня з вимогою переглянути ухвалу суду першої інстанції про відмову в задоволенні клопотання про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт.

Також захист нардепа вимагає, щоб в СБУ перевірили слова Савченко про насильницькі дії щодо неї під час перебування під вартою.

27 серпня Шевченківський районний суд також переніс засідання про запобіжний захід Савченко.

Надію Савченко затримали 22 березня у Верховній Ради після того, як парламент зняв із неї недоторканність.

Їй інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Сама народний депутат відкидає звинувачення і стверджує, що вела розмови про організацію терактів, аби ввести в оману владу – і осміяти її.

Їй загрожує покарання аж до довічного ув’язнення.

13 липня Шевченківський райсуд продовжив запобіжний захід Савченко у вигляді тримання під вартою до 10 вересня.

Читайте також: Ігри в тероризм. Що інкримінують Савченко

"Рада – сатанинський вертеп. Депутати – родина виродків".Найяскравіші цитати Савченко

Альона Мазуренко, УП