Савченко анонсувала кінець голодування

Вівторок, 11 грудня 2018, 15:15

Нардеп Надія Савченко, обвинувачена у державній зраді, припинить сухе голодування 13 грудня.

Про це вона повідомила у Шевченківському суді Києва.

За словами Савченко, вона вирішила припинити голодування, бо їй пішли на поступку і вона зможе подати електронну декларацію.

Разом з тим, нардеп голодуватиме ще один день – 12 грудня – щоб "перевершити термін" свого сухого голодування в Росії, який тривав 6 днів.

"Я казала, що голодуватиму, доки не вирішиться питання з поданням декларації. Але банк пішов на зустріч і вирішив приїхати до мене в тюрму, бо мене не відпускають у банк. Тому моя суха голодовка триває завтра крайній день. Щоб було більше, ніж в Росії. На 8-й день я починаю пити і виходити з голодування", - сказала Савченко.  

 
фото з facebook віри савченко

На початку засідання вона прочитала коротку лекцію про те, скільки часу може витримати людина на сухому голодуванні, і про зміни в її організмі, які відбуваються при цьому.

Савченко також додала, що за 6 днів голодування втратила 7 кг – з 73 кг до 66 кг.

Нагадаємо, Савченко знову оголосила про голодування 5 грудня.

Надію Савченко затримали 22 березня у Верховній Ради після того, як парламент зняв із неї недоторканність.  

Їй інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Сама нардеп відкидає звинувачення і стверджує, що вела розмови про організацію терактів, аби ввести в оману владу – і осміяти її.

З моменту затримання вона перебуває у СІЗО.

Ірина Балачук, УП


powered by lun.ua