Новини 12 серпня: ситуація у Білорусі, порада Росії для США

Середа, 12 серпня 2020, 22:01

За три дні у Білорусі затримали 6 тисяч осіб, Росія порадила США "припинити порушувати права індіанців і залишити їхню територію" — актуальні новини 12 серпня.

Про Білорусь

У Мінську нібито затримали "координаторів" масових протестів у зв’язку з результатами президентських виборів, один з них керував діями соратників з готелю.

У Білорусі ввели заборону на оптову та роздрібну торгівлю піротехнічними виробами.

У Бресті співробітники міліції застосовували табельну зброю на ураження і поранили учасника протестів.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зібрав нараду щодо ситуації в країні, на якій позначив "найважливіші" завдання для влади.

В низці білоруських міст відбулися акції проти насильства силовиків, які назвали "ланцюгами солідарності" — у Мінську 250 жінок у білому одязі з квітами в руках вийшли на ринок "Комаровський".

Про пораду Росії

Посольство США в Україні закликало Росію припинити порушувати права корінного народу в окупованому Криму — у відповідь постійне представництво Росії при ООН закликало Сполучені Штати "припинити порушувати права індіанців".

Про телеграм-канал Української правди

Підписуйтеся на наш новинний телеграм-канал УП. Стрічка

Кожен день ми публікуємо короткі та оперативні новини про те, що відбувається в Україні та світі.

Про інші важливі новини

Кабмін спростив критерії визначення карантинних зон для регіонів, об’єднавши два показники в один.

Уряд підтримав проєкт закону про поступове виведення паперових паспортів з обігу із заміною їх на пластикові картки.

У серпні на низці вулиць Києва обмежуватимуть чи перекриватимуть рух у зв'язку зі зйомками фільму виробництва компанії Netflix.

Колишній нардеп Борислав Береза буде балотуватися на міського голову Києва і поведе список своєї "Екопартії" до Київради.

За добу 11 серпня в Україні підтвердили коронавірусну хворобу 1 433 людям, 19 хворих із коронавірусом померли, 752 людини одужали.powered by lun.ua