Новини 29 жовтня: реакція на рішення КСУ, попередження Шкарлету від ЄС

Четвер, 29 жовтня 2020, 21:38

Кабмін зобов’язав НАЗК відновити доступ до реєстру декларацій чиновників, Євросоюз попередив Шкарлета через спроби зруйнувати реформи у Міносвіти, — актуальні новини 29 жовтня.

Про реакцію на рішення КСУ

Уряд ухвалив розпорядження, яким зобов'язав НАЗК невідкладно відновити доступ громадянам до реєстру декларацій чиновників.

Разом з тим посли країн "Великої сімки" вже висловили стривоженість щодо останній рішень Конституційного суду, якими скасується антикорупційна реформа.

А в ЄС стурбовані останніми рішеннями КСУ щодо діяльності антикорупційних органів і воно може стати підставою для тимчасового призупинення безвізу.

Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни. 

Про попередження Шкарлету від ЄС

Виконувач обов’язків міністра освіти та науки Сергій Шкарлет отримав офіційне попередження представництва Євросоюзу в Україні про небезпеку змін у міністерстві, які руйнують проведені раніше реформи. 

Про телеграм-канал Української правди

Підписуйтеся на наш новинний телеграм-канал УП. Стрічка

Кожен день ми публікуємо короткі та оперативні новини про те, що відбувається в Україні та світі.

Про інші важливі новини

Конституційний суд заблокував призначення керівних кадрів органів влади, у тому числі переможців місцевих виборів.

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина запевняє, що Україну не позбавлять безвізу з Євросоюзом. 

Київ уже другий день поспіль тримається у списку мегаполісів світу із найбруднішим повітрям.

Білорусь тимчасово обмежила в’їзд на свою територію з України, Польщі, Литви і Латвії.

Новим міністром внутрішніх справ Білорусі призначено колишнього начальника поліції Мінська Івана Кубракова, а колишній міністр Юрій Караєв став помічником Олександра Лукашенка у Гродненській області.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!