Головні новини суботи і ночі: вибухи в Сербії, повінь у Ялті

Неділя, 20 червня 2021, 08:00

В районі сербського Чачака лунають вибухи на складах боєприпасів, людина загинула внаслідок потопу в Ялті – актуальні новини 19 червня.

Про вибухи в Сербії

В районі сербського міста Чачак знову лунають вибухи на складах боєприпасів: вогонь охопив кілька складів оборонного підприємства "Слобода", яке спеціалізується на виробництві артилерійських боєприпасів.

Є інформація про кількох постраждалих.

Про повінь в Ялті

Внаслідок потопу в Ялті, що стався 18 червня, травми отримали 18 осіб, одна людина загинула, ще одна зникла безвісти – жінка 1961 року народження.

За добу в Ялті випало 133 мм опадів. Залишається підтопленим 101 будинок, вода відкачана в 43 будинках.

Дощовою водою в Ялті підмило опори системи газопостачання середнього тиску, через що без газопостачання залишилися 60 абонентів.

Про інші важливі новини

Уже 78 осіб госпіталізовано в Харкові після візиту до закладів "Якіторія" та "Мафія".

Австралія подасть офіційну скаргу до Світової організації торгівлі (СОТ) після того, як в минулому році Китай запровадив мита на австралійські вина до 218%.

За день Саудівська Аравія перехопила 17 безпілотників, запущених, як повідомляється, рухом хуситів.

День Євро 2020: з трьох зустрічей дві завершилися нічиєю, а Німеччина перемогла свого суперника завдяки двом автоголам португальців.

У Києві затримали кримінального авторитета "Діда", що вчергове незаконно потрапив на територію України.

Парламент Чехії остаточно підтримав поправку до Хартії основоположних прав і свобод країни, яка закріпить право громадян на самозахист за допомогою зброї.

У Москві за добу виявили новий максимум випадків коронавірусу – 9 120, а за 5 днів захворюваність у столиці РФ зросла на 54,4%.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не прийматиме літаки з України.

Українська правда


powered by lun.ua