Голова КСУ спростовує кримінальну справу щодо його брата

2222 перегляди
Понеділок, 5 березня 2018, 11:12

Голова Конституційного суду України Станіслав Шевчук стверджує, що кримінальної справи стосовно його брата Руслана Одда не існує.

Про це він заявив в інтерв'ю "Укрінформу".

За його словами, інформація щодо кримінальної справи проти його брата, яку розповсюдили ЗМІ, містить неперевірені факти.

"Ці відомості не відповідають дійсності. Ніякого кримінального провадження щодо мого брата не існує", - сказав Шевчук.

"Мій брат ніколи не переховувався від правосуддя та не збирається цього робити. А я, як суддя, ніколи не намагався вплинути на хід розслідування і не збираюсь це робити. Усі повинні відповідати перед законом", - зазначив голова КСУ

Він додав, що "для суддів немає родичів, а від родинних зв’язків необхідно абстрагуватися".

На його думку, подібна ситуація може використовуватися проти нього, але запевнив, що "атаки такого роду" на нього або членів родини ніяк не вплинуть на його обов'язок захищати Конституцію України.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що службовці ДП "Укрхімтрансаміак", ТОВ "Українська морська транспортна компанія", співзасновником якого є брат новопризначеного голови Конституційного суду Станіслава Шевчука, та інші особи причетні до розкрадання коштів цього держпідприємства.

Як відомо, 21 лютого головою Конституційного Суду України обрано Станіслава Шевчука. 2 березня він склав присягу.

Повідомлялося, що голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук відмовився від державної охорони та автомобіля, оснащеного спеціальними пристроями.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua