"Ні капітуляції": Зеленський образився за "х-ло"

Четвер, 10 жовтня 2019, 23:44

Президент України Володимир Зеленський негативно сприйняв кричалку "Зеля і Путін – Ху*ло", що лунала на віче "Зупинимо капітуляцію", учасники якого виступали проти реалізації так званої "формули Штайнмаєра"

Джерело: зустріч Зеленського з журналістами під час так званого "прес-марафону" в Києві

Деталі: Журналіст запитав, чи не думає Зеленський, що дії керівника його Офісу Андрія Богдана, який, зокрема, заявив, що учасники мітингу проти "формули Штайнмаєра" вийшли за гроші, негативно впливають на імідж президента.

Пряма мова Зеленського: "Якщо ми говоримо з приводу іміджу президента, я чув, що… багато людей кричало на мене, якісь слова – те, що кричали колись на пана Путіна, і я чув ці слова.

Тому, коли ми з вами говоримо про акцію "Ні капітуляції", "Ні зраді", чи просто "давайте, хто гучніше образить президента України", я сприймаю це дуже негативно. Тому, що мене ще ніколи в житті словом на п'ять букв, починаючи з "х" і закінчуючи "о", не називав і я думаю, що в цьому головна відповідь.

Я сьогодні з вами зустрічаюсь, з кожним з вас з самого ранку, тому що я поважаю. Якщо ви починати хочете зі мною розмову зі слова, яке починається на "х" і закінчується на "ло", я хотів би щоб ви це сказали 73% українців, які проголосували за це  "х – ло".

Я впевнений, що більшість людей, яка там була, прийшла, тому що не було комунікації зі мною, вони не розуміють… може дійсно хтось гадає, що це не правильно приймати "формулу Штаймаєра". Але зараз зрозуміло, що ми прийняли просто текст цієї формули, але ми знаємо точно, що про це говорять… представники, які прийшли ще щось покричати таке образливе, як я вам сказав"

Що було раніше: На Майдані Незалежності в центрі Києва у неділю проходило віче "Зупинимо капітуляцію". Учасники виступають проти реалізації так званої "формули Штайнмаєра". 

Вони кричали: "Ні капітуляції!", "Зеля – Геть!", "Зеля і Путін – Ху*ло", "Вова виходь!"

За даними поліції, в акції брали участь 10 тисяч людей. 

Пізніше учасники акції пішли до Офісу президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів та вулиці Грушевського.

Глава Офісу президента Андрій Богдан опублікував допис у Facebook із нібито скріншотами переписки про те, що людей збирали на Майдан за гроші.

Учасники акції "Зупинимо капітуляцію" виступили з вимогою відставки глави Офісу президента Андрія Богдана.

Нагадаємо:

  • Під час зустрічі з журналістами фудмаркеті в Києві Зеленський заявив, що звільнить Богдана, якщо журналісти доведуть, що він порушив закон.
  • Богдан і київський забудовник Андрій Вавриш провели три дні і День Незалежності зокрема у Франції, на весіллі "смотрящего" за Мін'юстом Андрія Довбенко і Анни Огренчук. Гості відпочивали на приватній яхті.
  • На публікацію журналістів про його відпочинок Богдан заявив, що у вільний від роботи час "їде, куди хоче".
  • Богдан був юристом олігарха Ігоря Коломойського і радником Зеленського під час передвиборної кампанії. Призупинив адвокатську діяльність, коли очолив Адміністрацію президента.
  • Журналісти та громадські активісти стверджували, що Богдан не може протягом 10 років працювати на держслужбі до жовтня 2024 року. Він потрапляє під обмеження, бо двічі обіймав посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики за часів президентства Віктора Януковича.
  • Сам Богдан вважає, що він "абсолютно несправедливо" потрапив під закон про люстрацію.
  • Богдан також розповідав, що екс-заступник голови Адміністрації президента Вікторова Януковича Андрій Портнов – його багаторічний друг, а 80% сьогоднішнього політикуму – його колишні клієнти.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.