У Білому домі заявили, що готові до імпічменту

Субота, 2 листопада 2019, 01:28

Прес-секретар Білого дому Стефані Грішем заявила, що адміністрація готова до того, що імпічмент президенту Дональду Трампу відбудеться. 

Джерело: Fox News передає "Голос Америки"

В інтерв'ю Bloomberg News спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі заявила, що відкриті слухання у рамках розслідування про імпічмент президента Трампа відбудуться вже цього місяця.

"Я припускаю, що публічні слухання відбудуться в листопаді", - сказала Пелосі.

Вона додала, що будь-які докази правопорушень, можливо допущених президентом, повинні бути "залізними".

Знать больше:

Шантажировал ли Трамп Зеленского. Полный текст беседы

"Импичмент на фоне Зеленского: какие обвинения выдвинули Дональду Трампу"

Передісторія:

  • На початку вересня видання "The Washington Post" повідомило, що президент США Дональд Трамп схиляв президента України Володимира Зеленського відкрити справу щодо сина свого конкурента на виборах-2020 Джо Байдена.
  • Увагу до цього посилило рішення адміністрації Трампа видати військову допомогу Україні після затримки, яка засмутила членів Конгресу з обох партій.
  • 25 вересня Білий дім оприлюднив текст телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом і президентом України Володимиром Зеленським, через яку в США розпочали процедуру імпічменту.
  • З тексту розмови випливає, що Трамп схиляв президента України Володимира Зеленського розпочати розслідування проти політичного опонента колишнього віцепрезидента Джо Байдена.
  • Зеленський публічно заперечує, що президент США чинив на нього тиск.  "На мене ніхто не тиснув", - заявив він журналістам під час зустрічі з Трампом в Нью-Йорку.powered by lun.ua