Новини 10 серпня: протести в Білорусі, Кравчук про Донбас

Понеділок, 10 серпня 2020, 22:13

На мітингах у Білорусі затримали близько 3 тисяч осіб, Кравчук прокоментував ідею Фокіна та позицію Медведчука щодо Донбасу — актуальні новини 10 серпня.

Про вибори та протести

ЦВК Білорусі оновила попередні підсумки виборів президента — в Олександра Лукашенка 80,08% голосів, у Світлани Тихановської — 10,09%.

Тихановська заявила, що вважає себе переможцем на виборах і не визнає їх попередні результати.

У Білорусі затримали близько 3 тисяч осіб, які вийшли на протести через незгоду з озвученими результатами президентських виборів.

Одна людина загинула і троє серйозно постраждали в результаті в'їзду автозака в натовп під час акцій протесту в Мінську.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що до мітингів невдоволених попередніми результатами виборів, на яких він переміг, причетні "ляльководи" з Чехії, Польщі, України та інших країн.

Президент України Володимир Зеленський відреагував на сутички й затримання у Білорусі під час виборів президента закликом відмовитися від вуличного насильства та вести суспільний діалог.

Про Кравчука

Перший президент України Леонід Кравчук, який тепер представляє Україну у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, підтримує ідею Вітольда Фокіна поїхати на окуповану територію, а позицію Віктора Медведчука вважає неприйнятною.

Про телеграм-канал Української правди

Підписуйтеся на наш новинний телеграм-канал УП. Стрічка

Кожен день ми публікуємо короткі та оперативні новини про те, що відбувається в Україні та світі.

Про інші важливі новини

87,4% статті для докторської дисертація в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета — плагіат.

Якщо в Україні щодоби фіксуватиметься понад 2 тисячі випадків COVID, то кількість смертей від інфекції збільшиться до 40-50 щодня.

Іран не буде компенсувати МАУ вартість літака, збитого в січні в Тегерані, тому що він був застрахований європейськими фірмами.

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило актуальний перелік країн "зеленої" та "червоної" зон.

За добу 9 серпня в Україні підтверджено 1 008 нових випадків захворювання на COVID-19, водночас 25 хворих померли, одужали 387 осіб.powered by lun.ua