Сироїд вступилася за Корчак: Це атака на антикорупційні органи

Понеділок, 3 квітня 2017, 13:56

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд вважає, що масована критика голови НАЗК Наталії Корчак – це частина плану із знищення антикорупційного органу.

Про це вона сказала журналістам в кулуарах парламенту в понеділок.

"Звичайно, що ми дуже далекі від того, щоб вважати цю роботу (роботу Національого агентства з питань запобігання корупції – ред.) ідеальною, але зрозуміло, що те що сьогодні пропонується, це не буде жодним чином вдосконалювати роботу НАЗК, це фактично буде знищенням НАЗК як такого", - наголосила віце-спікер.

"Я переконана, що здійснюється масована і узгоджена атака на всі органи та інструменти, які стосуються запобігання і протидії корупції", - додала вона.

За її словами, мається на увазі і "напади на голову НАЗК", і збої в роботі системи заповнення електронних декларацій, і скандальні зміни до е-декларування, і намагання призначити "кишенькового" аудитора Національного антикорупційного бюро.

Як відомо, 29 березня прем'єр Володимир Гройсман закликав членів Національного агентства з питань запобігання корупції подати у відставку через те, що майже тиждень не працювала система подачі електронних декларацій.

Голова Держспецзв'язку Леонід Євдоченко зазначав, що при подачі е-декларацій залишається проблемою низька швидкість передачі даних у сховище.

Член НАЗК Руслан Рябошапка заявляв, що Наталія Корчак вичерпала свій потенціал на посаді голови відомства.

У свою чергу голова НАЗК у відповідь на ці заклики заявила, що не збирається йти у відставку.

Також вона заявила, що агентство має намір 3-4 квітня подати в суд на державне підприємство "Українські спеціальні системи" за неякісне виконання обов'язків системного адміністратора системи електронних декларацій.

Євген Кізілов, УП



powered by lun.ua