Гонгадзе дорікнула українським ЗМІ за ігнорування суду над Манафортом

Субота, 4 серпня 2018, 01:08

Журналістка "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе дорікнула колегам з України за слабку увагу до судового процесу на політтехнологом Полом Манафортом.

Про це вона заявила у Facebook.

"Суд над Полом Манафортом у США - це перший серйозний процес над політичною корупцією в Україні часів Януковича. Але українських журналістів тут треба днем з вогнем шукати", - пише Гонгадзе.

"Вражає, що на весілля принца Британії цілими командами ідуть, а 60 млн доларів українських мало кого зачіпають. Так, спостереження", - додає вона.

Прокурори в суді над Манафортом заявили, що останній заробив в Україні понад 60 мільйонів доларів і сховав їх від податкової служби.

Раніше слідча група представила понад 300 документів, які розкривають деталі співпраці Манафорта з "Партією регіонів" і "Опозиційним блоком".

Також спецпрокурор ФБР Роберт Мюллер оприлюднив список 35 потенційних свідків у справі.

30 жовтня 2017 року Манафорту і його партнеру Річарду Гейтсу було оприлюднено звинувачення з 12 пунктів.

У червні 2018-го суд наказав спецпрокурору Мюллеру назвати всіх осіб і організації, які залучалися до лобістської діяльності Пола Манафорта в інтересах "Партії регіонів", яка здійснювалася без реєстрації в якості іноземного агента, як того вимагає законодавство США.

Крім того Манафорт після Помаранчевої революції радив олігархові Ринату Ахметову змінити лідера Партії регіонів Януковича.

Украинская правда